Cestování

Anglie 2012

Naše letošní velká cesta začala několik dnů před odjezdem. Na fotkách si všimněte, že jsme si na auto koupili střešní box. Díky němu bylo balení mnohem jednodušší. Kluci neměli nic pod nohama a i kufr byl zaplácnutý docela rozumně. A to jsme táhli i kočárek, dvě cestovni postýlky IKEA židličku, Robinovo kolo, ...

Nejprve jsme jeli do ČB, kde bylo domluvené grilování s Hlubockými princeznami a jejich manžely. Na druhý den jsme pak domluvili pánskou a dámskou jízdu současně a přitom odděleně. Některé děti hlídaly babičky, zbytek spal u Lei, kde byla dámská jizda. Obě akce se docela vydařily. Kromě toho jsme si udělali výlet do Písku a na letiště v Hosíně. Tam jsme měli štěstí, že přímo u nás přístál vrtulník.

Celý článek...

Anne v Praze 2010

Anne 2010Letos Anne přiletěla sice na týden, ale s námi byla o něco méně, protože tři dny strávila s Kathleen v Drážďanech. Přiletěla klasicky v úterý, večer se potkala s Davem a Alex a ve středu ráno odjela do Drážďan. Vrátila se v pátek na večer a pobyla u nás až do dalšího úterý, kdy večer odletěla.

Celý článek...

Anglie 2009

Na moriTentokrát jsme se rozhodli jet do Anglie autem, a to hned z několika důvodů. Za prvé loni jsem usoudil, že řídit v Anglii vlastní auto nebude zas tak těžké, za druhé se nám líbila představa být nezávislí, za třetí jsme se z Anglie potřebovali dostat do Dánska a autem je to levnější než letadlem na všechna ta místa.

Celý článek...

Svatební cesta

BodabadenNa svatební cestu jsme jeli 11 měsíců po svatbě, což jsme plánovali od samého začátku. Přímo po svatbě se to totiž nehodilo a hlavně svatební cestu jsme dostali od Dava jako svatební dar. Byl to pobyt a tancování v Dance resot Bödabaden a protože jsme chtěli tancovat C3A a C3B, termín byl jasně dán.

Celý článek...

Výlet do Anglie k Anne

Anglie AnneV dubnu jsme se konečně vydali zase do Anglie. Teda pro mě to bylo po několika letech zase (i když být to jenom na mě, tak jsem tam každý rok), pro Lenku to byla první cesta. Cestu jsme naplánovali tak, že jsme během jedné cesty zvládli dvě akce, návštěvu u Anne a návštěvu v RC Wiveliscombe. O té si můžete přečíst v samosttaném článku.

Celý článek...