Další zážitky

Výlet do Hrusic

HrusiceDruhý listopadový víkend jsme si udělali výlet do Hrusic za kocourem Mikešem. Jeli jsme vláčkem, aby měl Robinek zážitek. Ze zástávky se pak muselo jít asi dva kilometry do kopce. Naštěstí přírodou.

 

Celý článek...

Kvilda - leden 2013

KvildaRobinkovi táhne na třetí rok a Lenka usoudila, že je nejvyšší čas začít ho učit lyžovat. Pořídila mu malé lyžičky a už před Vánoci si kousek od Prahy, v Chotouni, vyzkoušel, jaké to je na nich stát. Lenka mu držela špičky, sjel si třikrát takový malý kopeček a měl dost. Ale averzi neprojevil, tak jsme si objednali týdenní pobyt na Kvildě.

Celý článek...

Plavací dovolená 2012

Plavaci dovolenaZ této dovolené bohužel nejsou zápisky jako z té loňské a Lenka článek nenapíše, tak aspoň několik poznámek, co si pamatuju z naší konverzace po Skype.

Celý článek...

Bruslení na Lipně

brusleniBruslení na Lipně si Lenka přála k svátku, tak jsme sobotu před jejím svátkem vyrazili. V pátek jsme přespali v Municích a v sobotu jeli na Lipno. Takové ty veliké mrzy (-15), co byky poslední tři neděle, akorát pominuly. Bohužel, zrovna ten den, co jsme jeli na Lipno, byly dva nad nulou, takže povrch jezera byl měkký a když jsme se braceli, tak jsme se regulérně bruslema bořili. Já jsem pak nohy cítil ještě dva dny. Ale i tak to byl prima zážitek, ujeli jsme odhadem 10 km. Po bruslení jsme si dali oběd a jeli zpět do Prahy.

Dovolená 2011 - Vysoké Tatry, Aquacity

TatryLetos jsme se rozhodli, že ještě před porodem strávíme pár dnů na rodinné dovolené, bez tancování a callerování, skutečný relax. Na poslední takové dovolené jsme totiž byli v roce 2009 na svatební cestě. První volba bylo samozřejmě nějaké teplé moře, jenže záhy se ukázalo, že Lenku v osmém měsíci  nevezme do letadla žádná společnost. Pak jsme dlouho uvažovali o Tropical Island. Na první i druhý pohled vypadal jako ideální dovolená. Problém byl se spaním. Jediná rozumná možnost byly stany, jenže noční klid od jedné hodiny v noci se úplně neslučoval se spaním mimina. Po krátkém přemýšlení jsme si řekli, že pojedeme do nějakého jiného aqua parku.

Celý článek...