Rodina

C1 Vídeň - duben 2013

Tento článek sice nese v názvu C1, ale v sekci Rodina je plným právem. Tancování jako takové se totiž nevymykalo průměru, kdežto rodinné poměry ano.

Celý článek...

David - narozeniny 2013

David40Tak je to tu zas, po deseti letech další kulatiny. Stejně jako před deseti leti, i teď jsem měl značně rozporuplné pocity a střídaly se ve mě chutě udělat pořádnou oslavu až po neslavit narozeniny vůbec. Jeden čas jsem dokonce přemýšlel i o uspořádání soukromé squarové akce nebo country bálu, ale to víceméně nešlo kvůli (ne)volným víkendům. Dokonce se ukázalo, že ani v rodinném kruhu jsme nebyli schopni sejít se v jeden čas. Výsledkem tedy byly oslavy dvě.

Celý článek...

Vánoce 2012

Svatky 2012Letošní svátky jsme měli opět "zajímavé". My už to asi ani jinak neumíme. Původní plán byl, že letošní Vánoce budou velké, u nás, a až na Bláňu s Honzou přijdou všichni včetně babiček. Z tohoto plánu ovšem nezůstal kámen na kameni.

 

Celý článek...

Březnové narozeniny 2012

NarbrezJak už bylo řečeno v článku o vaření v Chef parade, museli jsme v březnu v rychlém sledu oslavit kromě jiných i Robinkovy a Lenčiny narozeniny. V rámci hromadný oslav se k nim přidaly i Honzovy narozeniny a narozeniny babičky z Kolína. Hamplovy pronajali salónek v blízké restauraci, kde nám udělali soukromý raut. Na této oslavě už se dárečky dávaly. Lenka dostala sadu tří masáží a Robin spoustu hraček, se kterými si i hraje.

Chef parade 2012

Chef paradeLetošní březen byl ve znamení mnoha významných narozenin. Honza Benda slavil třicetiny a pojal to tak, že to bude hromadná oslava všech, kdo mají narozeniny v prvním pololetí. Opět uspořádal vaření v Chef parade. Naše rodina se zúčastnila komplet a užili jsme si to všichni. Robinovi se líbilo pomáhat při vaření, dokonce pro něj i měli zástěru. Pokud to Honza pošle, tak sem časem doplníme i co jsme vařili a jak. Zatím se můžete pokochat fotkami.
Protože se akce vaření konala přesně v den Robinkových druhých narozenin, dali jsme mu tam dort (rozdělil se i s ostatními) a pořáli vše nej.