Lenka - 30. narozeniny

Tak význámná událost, jakou jsou třicátiny, si vyžádala zvláštní přístup. Nespokojili jsme se pouze s rodinnou megaoslavou, ale udělali si, nebo se o to alespoň pokusili, i něco soukromého.
Problém totiž byl, že Lenčiny narozeniny připadly na čtvrtek, kdy jsem navíc musel callerovat, proto jsme oslavu rozdělili na několik částí.
Za úplný počátek by se tak trochu dala počítat průzkumná cesta za telefonem. Lenka si totiž k narozeninám přála nový telefon. Podle parametrů jsme vybrali několik kousků na Mobilmánii pak jsme si je jeli prohlídnout na živo. iPhone nezaujal ani ovládáním, ani cenou. Podle všeho je to nejspíš jen módní výstřelek. Nokia nedokázala splnit všechny požadavky. Nakonec se jako jasný vítěz prosadilo HTC Desire Z. Ten později Lenka dostala na Megaoslavě.
Druhá část měla být romantická večeře ve dvou. Lenka si vybrala restauraci poblíž Prahy, já ji zamluvil, Věrka pohlídala Robina a my vyrazili. Bohužel, místo romantické večeře jsme měli spíš frašku. Já zamluvil nějaký klidný stůl pro dva v nekuřácké části. Po příjezdu jsme zjistili, že kouřit se smí všude a nejmenší stůl je pro šest lidí. Navíc nám číšník oznámil, že musíme spěchat, že kuchař je tam ten den pouze do osmi.
Jídelní lístek vypadal dobře, jídlo už bohužel ne. Celkově bylo po romantice, doma jsme byli ještě před osmou.(Snad) jediný světlý okamžit byl, že Lenka jako překvapení dostala DVD s romantickým filmem.
Když došlo na den D, jeli jsme všichni na Country Farrow. Vzali jsme s sebou dort a trochu se bavili i na klubu.
Lenka 1Lenka 2