Velká březnová oslava

Klan 2011Podobně jako v lednu, i v březnu má náš klan spoustu narozenin, a tak Věrka usoudila, že uděláme jednu velkou oslavu. Nazvala ji megaoslavou a svolala ji na 26.3.
Kromě této megaoslavy jsme ještě samostatně slavili Robinkovy narozeniny a Lenčiny narozeniny, popsané v samostatných článcích.
Narozeniny se týkaly těchto lidí:
  • 25.3. Robinek
  • 28.3. babička z Kolína
  • 28.3. Honza
  • 31.3. Lenka
Technicky vzato patří do výčtu ještě Lucka (8.3.)  a babička munická (19.3.), jenže ty bychom do Prahy nedostali ani náhodou. Kromě toho babička munická tvrdí, že narozeniny neslaví.
Oslava začínala obědem, ale několik lidí se sešlo už ráno. Někdo vařil, nekdo si povídal a někdo si hrál s Robinem. Smile Každopádně ve 12 hodin jsme buli všichni ready. Začali jsme přípitkem Bohemia sekt. Hned na první fotce můžete vidět, že si s námi ťuknul i Robinek. Akorát místo skleničky měl svou flaštičku obsah byl bez bublinek.
Pak Lenka měla nápad, že bychom předávání dárku Robinovi měli rozdělit na několik kusů, jinak neudrží pozornost a nebude mít takový zážitek. To byl docela dobrý nápad, tak ještě před obědem dostal kostky. Ty se mu možná líbili víc než Lego, protože je může stavět (rozhazovat), jak je mu libo.
Pak jsme se všichni najedli a po obědě dostal Robin dort. Jak poznamenal Vojta, na první pohled vypadal jako hora tataráku, ale byly to jahody. Dort byl pěkně sytý a jindy tak žravý Robin s ním měl dost práce. Zbytek jsme po dvou dnech vyhazovali.
V průběhu odpoledne dostali dárky i všichni ostatní. Babička kolínská knížky, Honza pásek, pantofle  a dekret na umytí auta. Robin k těm kostkám ještě motorku, příbor, dřevěné puclíky, malou knížečku a vodní mlýnek do vany. Všimněte si, že počet dárků je zřejmě nepřímo úměrný věku. Lenka dostala svůj vlastní dort, telefon HTC Desire Z s operačním systémem Android 2.0, a tričko pro těhotné .
Nakonec se nám povedlo i skupinové foto a bylo po oslavě.