Lenka - 27. narozeniny

Je to s podivem, ale i Lenka má narozeniny, i když je to holka. Své 27. narozeniny se rozhodla oslavit v naší oblíbené čínské restauraci s celou rodinou. Zamluvili jsme si takový velký kulatý stůl s takovou točnou uprostřed, aby všichni mohli ochutnat každé jídlo.
Lenka 27Sešli se tam všichni Hamplovic plus pražská babička. Ta neměla s čínským jídlem žádné předchozí zkušenosti, tak jsme jí objednali něco něškodného. Stejně toho moc nesnědla. Lenka si dala své oblíbené kung pao a já si dal krevety po sečuánsku. Moc jsem se na ně tešil, od Holandska jsem pořádné neměl, ale čekalo mě překvapení - byly velké a neoloupané. Ono by moc nevadilo, že si je člověk musel vyloupat sám, ale protože byly potopené v omáčce, tak z toho měl člověk pěkně umazané prsty. Asi to byla příčina toho, že se mnou shrims nikdo nesdílel.
Jinak se oslava povedla a vzhledem k porcím, které v čínské restauraci dávají, jsme se pořádně přecpali. Po večeři jsme sli všichni kromě babičky na Mirovickou, kde Lenka dostala dárečky, kromě jiných i největší puzzle na světe, 24 000 dílků. No a pak jsme hráli, zpívali a popíjeli až do pozdních nočních hodin.