Lednové squarování - 2012

C2 MnichovPrvní squarový zážitek v novém roce byl hned druhý čtvrtek v lednu, kdy jsem calleroval na Country Farrow. Jeli jsme všichni, akorát Robin se ze začátku nechtěl oblékat. Nepomohlo ani když jsme mu řekli, že si s sebou veme svůj mikrofon, co dostal od Ježíška. Až teprve když viděl mě, jak si balím svůj mikrofon, tak všechno pochopil a nadšeně se balil. Na klubu jsem pak zapojil jeho mikrofon do Hiltona, a ouha, Robin se začal stydět a něchtěl se ho ani dotknout. Dával jsem mu ho do ruky průběžně celý večer, ale moc o něj nestál.


Předposlední lednový víkend byl náročný a v několika směrech výjímečný. Za prvé jsme absolvovali hned dvě akce najednou - v sobotu jsem v Mnichově calleroval C2 a v neděli jsme tancovali C3Bve Fischbachu. Za druhé jsme poprvé nechali Robina u babí přes celý víkend. Z toho plyne za třetí - Simon byl poprvé s námi sám na akci a mohli jsme se vzájemně pořádně užít.

V Mnichově jsme všichni spali u Beaty. Chudák spala v obýváku na gauči, abychom my tři mohli být na letišti. Tancování se povedlo a překvapilo nás, kolik Čechů přijelo. Dokonce i Veronika až z Moravy. Simon se choval naprosto vzorně, jako správné squarové dítě. Celý víkend byl úplně pohodové miminko, dokonce ani v neděli nevypadal vyšťaveně, jako v jeho věku býval Robin.M8me s ním i veselý zážitek - v jednu chvíli se koukal na čtverylku a když se rozpadla, tak vydal zvuk, jakoby říkal "No co děláte?!"
V neděli jsme museli vstávat už v 5:45, abychom se do Fischbachu dostali do 10 hodin. Až když jsme tam přijeli, tak se ukázalo, že tancování začíná až v 11: Ale aspoň jsme se v klidu rozložili (Simonovi deku a tak) a trochu si po cestě odpočinuli. Lenka se bála, jak ji po dlouhé době netancování C3B půjde, ale je to šikulka, nic nezapomněla.
Doma se ukázalo, že Robin přežil víkend bez nás lépe, než my bez něj. On si na nás snad ani nevzpomněl, my trochu nervózní byli.
Kromě tancování byl ten víkend výjimečný i tím, že jsem si z Neměcka konečně přivezl svého nového Hiltona.