Dánsko - jaro 2009

Dánsko 2009Do Dánska jsme na jaře 2009 jeli pouze na víkend na céčkovou akci, kterou jsem calleroval. Jeli jsme tam přímo z Anglie, o kterémžto výletu si můžete přečíst zde.Cesta začala v Calais v noci a podle výpočtů jsme měli přijet do Aalburgu. Nebyli jsme si jistí, zda to vyjde, protože na trajektu jsme potkali dva prima motorkáře, kteří nám řekli, že v Belgii je velká bouřka a dálnice jsou pod vodou. Žádnou objížďku jsem ale nehledali, veřili jsme, že projedeme. 
Cesta nakonec byla i přes déšť úplně v pohodě. Lenka usnula skoro hned, jak jsme vyjeli z trajektu a tak jsem řídil až k Hamburgu. Teprve tam jsme se vystřídali. Spát se mi nechtělo a tak jsem viděl úchvatný východ slunce na fjordu Vejle. Fotka bohužel není, bylo to moc rychlé. Stejně je ale mnohem lepší vidět to na vlastní oči. 
Do Aalborgu jsme přijeli skutečně v osm ráno, akorát jsme se ve dveřích potkávali s rodičema, co Moně přiváděli děti. Podle plánu jsem já šel spát a Lenka sledovala, jak Mona hlídá děti. Probudil jsem se asi ve dvě odpoledne, fresh enough na odpolední callerování. 
Levelově byla akce od C1 až do C3A, repsektive obráceně. Začínalo se C3A a každou hodinu a půl přišla další várka lidí a kleslo se o jeden level. Akce vyšla moc dobře a na jejím základě Mona řekla, že se mnou udělá oficiální céčkový special v roce 2010.
Fotky k prohlédnutí zde.