Dánsko 2007

Dansko 2007Tento rok už bylo naprosto jasné, že na podzim do Dánska jedeme. Už se nám tak daleko nezdálo. Tentokrát jsme se rozhodli jet autem, protože když se sečte doba na letišti, let, cesta vlakem a pak ještě k Hanne, vyjde skoro nastejno jet autem a navíc je člověk více nezávislý. To se ostatně hned ukázalo, protože v sobotu jsme mohli jet do Alborgu jen jedním autem.
Prakticky všechno probíhalo jako minulý rok, akorát cestu po Aarhusu jsme tentokrát neměli tak velikou a byli jsme sami, protože Hanne musela do práce. Callerovali Sandra Bryant a Vic Ceder, jednoznačně záruka kvality.
V neděli po tancování jsme opět jeli k Fagenbergovým, vzali si pár hodin break a pak začala pařba jako nikdy. Tedy, pravda, Vic Parbanás opustil snad ještě před půlnocí a krátce po něm i Michael, ale Mona, Lenka, Sandra a já jsme to táhli asi do tří do rána a ztrestali dvě láhve vína. Táhli bychom to ještě dál, kdyby Mona nemusela vstávat v pět ráno kvůli Vicovu letadlu. V tři hodiny přišel Michael už docela naštvaný a zahnal nás (a teda hlavně Monu) spát, i když co se zbytkového alkoholu týče, bylo už stejně pozdě.
Ve fotogalerii je jedna fotka Vica se sklenicí vína, ale je to pouze póza pro fotografa, Vic žádný alkohol nepije. Zato karlovarské oplatky mu jely.
V pondělí byl klubový večer Diamond Plus, na který jsem byl ohlášený jako caller. Na programu byla C1. Od loňského Dánska jsem hodně pracoval na správné výslovnosti, takže si lidi i zatancovali. Přišla i Sandra a některé moje kombinace se jí fakt líbily. Jednu si dokonce zapsala. A naučila mě správně vyslovovat slovo vertical.