Simon - tři měsíce

Čtvrt roku uběhlo jako voda a Simonovi jsou tři měsíce. A jak ty tři měsíce prožilo naše druhé miminko? Start do života mělo bezproblémový. Porod jednoduchý a hned od první chvíle to byl savec, takže váhou i výškou je to tabulkově průměrné baby. Ve třech měsících má o kilo víc, než měl Robin. Prý proto se ještě neotočil na bříško. Ale už to zkouší, po Silvestru mu dáme na zem deku a budeme ho v tom podporovat. Koníčky pást umí, i když to občas fláká. 
Simon za své první měsíce zažil méně squarových akcí než Robin, protože jich nebylo tolik, ale i tak je to cestovatel a dobrodruch. Zúčastnil se jedné demonstrace, byl několkrát na Farrow a dokonce jel i do Vídně na výuku C1. To mu ještě nebyl ani měsíc. Také zažil několik babinců, cestu na jih a Vánoční besídku. Kromě toho absolvuje s Robinem všechny kroužky, tedy plavání a cvičení. Zatím z toho nic nemá, ale jeho vlasrtní plavání začně už možná v únoru.
Jeho vizuální vývoj je zdokumentován v těchto galeriích:

Seznam osobních úspěchů: Simon se skoro vůbec nesebepoškozuje a docela dost se směje, určitě víc než Robin v jeho věku.

Trochu prevítek to taky je. Při kontrole kyčlí šilhal tak, že nás poslali na oční. Při kontrole na očním vyhodil jídlo tak, že šlo i nosem a skoro nás poslali na gastro.

A nakonec malá hádanka. Srovnávat se prý nemá, ale stejně, poznáte, který je který? Smile (na fotce oba ve věku tří měsíců)

Najdi sest rozdilu