Robin - máme mimčo

MimcoTak máme mimčo. Robin byl úžasný ještě v bříšku. Včera jsme byli na posledním předporodním kurzu a v autě jsme mu vysvětlili, že teď už se může klidně narodit. No, a je to tady.
Lenku vzbudily kontrakce asi v jednu hodinu po půlnoci. Různě tak chodila po bytě, sprchovala se, upekla perník, skládala puzzle a umyla jednu várku nádobí. V 6:30 šla zabalit kuft do porodnice a vzbudila mně s tím, že rodíme. Pro mě je 6:30 ještě noc, tak jsem si dal kafe na probuzení. Lenka mezitím zavolala porodní asistentce, která jí sice moc nevěřila, že rodíme, ale souhlasila, že tedy přijede.
Lence bylo dobře, všechno jsme měli připravené, tak jsme ještě udělali pár fotek připravené postýlky, břicha a koukli na jeden díl M.A.S.H., co šel v televizi. Krátce po něm přijela porodní bába, vyšetřila Lenku a pravila, že opravdu rodíme, že to jde rychle a že za chvíli je mimčo na světě.To nás docela překvapilo, mysleli jsme si, že to bude trvat celý den. Tak Lenka honem ještě zasadila nějaké obilí ve FarmVille, já jsem poslal pár posledních mailů a šli jsme do obýváku.
Ještě pár kontrakcí a začal vlastní porod. Trval krátce, všeho všudy čtvrt hodiny. Ty opravdu silné kontrakce začaly asi v 10:30 a v 10:47 bylo mimčo na světě.
Teď jsou oba v posteli, odpočívají a je jim fajn.
Několik málo prvních fotek zde.