Svatba - předsvatební týden

Červenec jsme měli opravdu náročný. Čekala nás svatba a hned po ní C3A akce. Navíc jsme se domluvili s Fagerbergovými, že přijedou už týden předem a stráví ho u nás v Praze. Oni si tím prodloužili dovolenou a nám začala zábava o pár dnů dříve. Také nám to pomohlo v tom, že jsme museli mít veškerou organizaci svatby i C3A akce hotovou o týden dřív.
Mona s Michaelem přijeli v pondělí 14.7. do Prahy. Já měl na Hluboké Rotary club, kde kolegové rotariáni strávili prakticky celou schůzku tím, že mi svatbu rozmlouvali. Na můj vkus zašli až za hranici legrace a do Prahy jsem odjížděl docela naštvanej. Když jsem přijeli, Lenka, Mona a Michael už byli v živé debatě. Potřeboval jsem skleničku nebo dvě, těšil jsem se, že si s nimi dám víno,  jenže oni už končili, víc pít nechtěli, tak jsem si dal aspoň skleničku whisky na uklidnění.
V úterý a ve středu jsme dělali výlety po Praze, šli jsme jenom tam, kam jsme věděli, že pak nepůjdeme s průvodkyní v rámci C3A akce. Ještě ve středu jsme pak jeli všichni na Hlubokou.
Ve čtvrtek jsme si zařizovali poslední nutné věci a zdobili si loveckou chatu v oboře. Úplně večer jsme se pak sešli na hotelu s Fagerbergovými a Hanne s Peterem.