Mogerovi v ČR

Don a AvenaPo iPACu v létě 2007 jsme si s sebou do Prahy přivezli nám předtím neznámé Kanaďany, Dona a Avenu Mogerovi. Zhruba měsíc předtím jsme hostili Randyho Doughertyho a jeho přítelkyni a byli jsme trochu vystrašení, hlavně co se počtu a objemu zavazadel týče. Mogerovi byli ale úplně zlatí a v pohodě jsme se vešli do Myšáka.
Odjížděli jsme v neděli po skončení iPACu. Původně jsme se chtěli stavit v Hamburgu ve Starbucksu pro hrneček do sbírky, ale protože jsme tehdy ještě neměli navigaci, krásně jsme se ve městě ztratili, a přestože jsem chtěl jet původně přes Berlín, nakonec jsme byli rádi, že jsme našli dálnici na Hanover. Samozřejmě bez hrnečku. Mogerovi byli moc fajn spolucestující a v pohodě jsme dojeli do Prahy, dali si po dlouhé cestě pizzu v pizzerii na Písečné a šli spát. Tehdy jsme ještě neměli postel pro hosty, tak Mogerovi museli spát na nafukovačce, ale vůbec si nestěžovali.
Výlety jsme s nimi dělali velké. Kromě Prahy navštívíli i Krumlov a Hlubokou. Však se podívejte do fotogalerie, ta naši cestu krásně dokumentuje. Také s všimněte, že zrovna tou dobou vyšel v angličtině šestý díl Harryho Pottera, tak jsem si ho při naší výcházce po Václaváku hned koupil.
S Donem jsme se domluvili, že uděláme v Praze tancování. Pokud to totiž nevíte, tak Don je špičkový caller. Sešlo se nás tentokrát o mnoho více než na Richarda Tucka a podle tváří na fotkách soudím, že se tancovalo nejen C1 a C2, ale asi i plusko. Donovi se moc líbilo, jak jsme všichni mladí, rychlí a schopní.
S Donem zůstaváme v kontaktu, čas od času si napíšeme.

Don, Avena a Czech dancers