Plavací dovolená 2012

Plavaci dovolenaZ této dovolené bohužel nejsou zápisky jako z té loňské a Lenka článek nenapíše, tak aspoň několik poznámek, co si pamatuju z naší konverzace po Skype.
Lenka tentokrát jela s jinou firmou (úplnou náhodou) a byla to výhra. Měla mnohem lepší ubytování a i organizace byla lepší. Firma zajistila paní na hlídání, takže Lenka mohla být v bazénu s jednim dítětem a druhé mělo nějakou suchozemskou aktivitu. Parta se tentokrát sešla moc dobrá a podobného naturelu. Sedm dětí se narodilo doma a v bazénu se všichni (kromě prťousů) koupali nahatí.
Večer od devíti byl i program pro dospělé, například bazén nebo aromaterapie. S dětmi se také zkoušelo lítání. Narozdíl od reportáže TV Nova se nejedná jen o létání, ale v podstatě o posilování svalů způsobem vhodným i pro miminka, která ještě nesedí a nelezou.
Den po příjezdu domů byla Lenka dva dny docela nemocná, asi se v tom bazénu nastydla. Pak začal hodně kašlat Robin. Týden na to jsme jeli se Simonem plavat do Říčan, kde promrznul, a za dva dny skončil na Bulovce s nějakými plicními problémy.