Barry a Pam Clasper v Praze

Pam a BarryV polovině března calleroval Barry Clasper C3A v Gladenbachu a Barry si na nás vzpoměl a zeptal se nás, zda by mohli s Pam přijet do Prahy. Už jsme jim to několikrát nabízeli, Barry dokonce už dvěma lidem návštěvu u nás domluvil, ale sám tu nikdy nebyl. Teď se mu to konečně povedlo.
My sami jsme tentokrát v Gladenbachu nebyli, tak jsme se domluvili s Johannesem, že Clasperovi přiblíží do Erlangenu. Odtud už jsem je vezl do Prahy já.
Návštěva to byla pohodová a příjemná. První den si udělali výlet s Lenkou i Robinem na hrad, Nerudovkou dolů  na Malostranské náměstí a skončili u Karlova mostu. Druhý den to šli v opačném směru, začali u Muzea a skončili na Staromáku. Ve středu už byli Clasperovi pražští harcovníci a strávili den sami. Já totiž musel na projekt do banky a Lenka lítala po doktorech.
Ve čtvrtek se k nám přidali Brigitte a Arnie Gustavssonovi (přijeli o několi dnů dříve na C2) a původní plán byl jít do muzea MHD. Jenže když jsme k němu přijeli, tak jsme zjistili, že je otevřené až od dubna. Tak jsme šli pěšky přes hrad na Malostranskou a odtud MHD až na Pankrác, kde jsme si dali oběd. Já pak musel na schůzku a zbytek výpravy šel na Vyšehrad.
Celý pátek byl ve znamení Technického muzea, které bylo konečně po letech otevřeno. Byl to výlet na celý den a stejně jsme neviděli všechno, zejména proto, že Clasperovi četli poctivě každou cedulku.
V pátek večer začal C2 víkend. Callerovali jsme Barry a já v poměru 2:1 a měli jsme čtyři čtverylky namixované z Čechů a cizinců. Ti přijeli z Anglie, Švédska a Německa. Na to, že jsme to původně zamýšleli pouze jako lokální tancování, se to nakonec hezky zvrtlo. Víkend se všem líbil a zejména Němci byli dost vděční.
Fotografie z výletů.
Fotografie z C2 tancování.