Naše listopadové zážitky

listopadListopad byl jako obvykle plný akcí a zážitků, ale žádná z těch akcí nevydá na samostatný článek. Proto vám naše vydavatelství DAL přináší jeden článek plný listopadových dobrodružství.

Němci v Praze

První akce v listopadu byla hned z kraje prvního víkendu, v pátek 5.11., a byla to fakt hurá akce. To si takhle ráno čtu maily a najednou mail od nějakého Ulli Hantke, že se banda 70 lidí chystá do Prahy si zatancovat, že to původně měli domluvené s Country Farrow, ale že ať volá komu volá, že nikdo o ničem neví a nikdo jim nechce nic udělat. A jestli bych jim nezařídil tancování.

No nakonec proč ne. Prostory mám pěkné v domově důchodců, jako druhého callera jsem vzal Tomáše Machalíka, Lenka napekla několik pekáčů buchet a bylo. Během pár hodin jsme připravili moc pěknou akci s veškerým možným zázemím. I Robinek se podílel, podívejte se na fotky, jak pomáhal připravovat halu.

Fotky zde.

Páté narozeniny RC Hluboká nad Vltavou

Zažili jsme i akci rotariánskou, náš klub slavil své páté narozeniny. Na oslavu přijelo také několik hostů z Budějovic, Krumlova a Jindřichova Hradce. Kromě jiného se akce vyznačovala tím, že Robinka prvně hlídala babička munická. Úspěšně, Robin to celé zaspal a ani nezakníkal.

Fotky zde.

C2 Praha

Ten samý týden následovala akce taneční. Na té byl jen David, protože Robinek byl poprvé ve svém životě nemocný a Lenka s ním zůstala doma. Akce byla v Praze a vyznačovala se tím, že s ní neměl nic společného Míla Malý. Lidi si mě sami najali a nutno poznamenat, že mne velmi příjemně překvapili. Po dlouhé době stálo C2 tancování v Čechách za něco. Lidi se snažili řešit hádanky a měli pozitivní přístup.

Prachatice

Další víkend jsem calleroval v Prachaticích A1. Byla to relativně velká akce, ve dvou halách, ve druhé byl Jirka Roga s Basicem.

C2 Stutgart

Poslední listopadový víkend byl opět ve znamení C2, tentokrát ale v Německu. Místní banda mne tentokrát trochu zklamala, hodně dlouho jí trvalo, než se roztancovala. Místama to bylo až trápení neviňátek a callera. Sobota odpoledne a hlavně neděle už ale byly v pohodě.

Fotky zde.