C1 Vídeň - duben 2013

Tento článek sice nese v názvu C1, ale v sekci Rodina je plným právem. Tancování jako takové se totiž nevymykalo průměru, kdežto rodinné poměry ano.

Plán byl takový, že se Věrka postará o Simonka a do Vídně pojedeme jen my s Robinem. Už první den přišla SMS, že to je v Praze akční. Věrka nechala Simona v autě, ten si hrál s klíčky a dálkovým ovládáním auto zamknul. K odemknutí se samozřejme přemluvit nenechal, tak Věra musela jet domů pro náhradní klíče (naštěstí jen čtyři zastávky).

Akce ale neskončila, Simon po uložení do postýlky přišel na to, jak z ní vylézt a usoudil, že mnohem lépe mu bude na poličce. Tento trik zopakoval ještě dvakrát.

Nelze jinak, než report ocitovat:

SimonAhoj!

Simonek se tváří klidně a spokojeně.

Kromě toho, že se ráno zamkl v autě i s klíčky, je jediný problémeček, že (nevím jakým způsobem) uniká z postýlky. Jednou jsem ho našla sedět na poličce u Aniččiné postele, podruhé jsem ho objevila spát v křesle, které je teď postavené vedle gaučíku. Ale vylézá nějak šikovně a velmi tiše, žádné rány a brek člověka nevarují.
Od 19:30 spí - dala jsem ho raději do pytle, abych mu ztížila ty jeho horolezecké pokusy. Poté co jsem ho zastrčila do postýlky jen 2x kniknul a hned usnul.